Meist

Fluggeri värvide kohta:

  • taskukohased hinnad kõrge kvalitee
  • suur värvide, lakkide, puiduimmutusainete ja töövahendite valik
  • Värvide valimise ja toonimise võimalus kohapeal
  • Lai värvilahenduste valik meie ettevõttele omases stiilis
  • Kvalifitseeritud nõustamine müügikohas
  • Mõlemale osapoolele kasulikud programmid ja pakkumised maalritele, disaineritele ja arhitektidele

Taani ettevõte Flugger A/S pakub laia valikut professionaalseid värve, lakke ja puidu immutusmaterjale. Oleme valmis pakkuda oma klientidele suurepärast teenindust, laia valikut värvitooteid ja töövahendeid. Kogu toodang vastab Euroopa standarditele, on kõrge kvaliteediga ning tugineb mõistliku hinnapoliitika säilitamisele. Me püüame saavutada parima hinna ja kvaliteedi suhet. Ettevõtte põhiülesandeks on teha kvaliteetsed tooted võimalikult kättesaadavaks laiale tarbijaskonnale.

Meie koostöö maalrite, disainerite ja arhitektidega ei lpiirdu värvide ja lakkide müügiga. Me tõendame oma toodangu kvaliteedi, aitame maalritööde käigus tekkivate keeruliste ja ebatavaliste tehniliste küsimuste lahendamisel, pakume värvikaarte, tutvustame uudistooteid jne.

Fluggeri kontseptsiooniks on hoolikas sellise toodangu valiku väljatöötamine, milles on võimalik leida sobivaid materjale kõikidele pindadele: seina- ja laevärvid, puiduvärvid, puidukaitsevahendid, fassaadivärvid, metallivärvid ja dekoratiivkatted seintele. Flüggeri tootevalikusse kuuluvad pahtlid, pinnapuhastusvahendid, kruntvärvid, töövahendid ja muud tarvikud.

Igal juhul oleme alati valmis teid aidata maalritöödega seotud küsimustes. Olete alati oodatud meie poodidesse!