Flutex Pro

Flutex Pro – uusimal tehnoloogial põhinev värv

Flutex Pro on uusimal tehnoloogial põhinev värvisari.
Flutex Pro on uus seina- ja laevärvide sari. Värv on populaarse Flutexi tootesarja uuendusliku edasiarenduse tulemus ja ideaalne valik, kui lõpptulemuseks on vaja saada ilusa ja vastupidava viimistluse.
Kutseliste maalrite nõudmised värvidele on kõrged, seega me oleme loonud Flutex Pro sarja. See on maksimaalne kattuvusega 100% akrüülvärv, mille kasutamise tulemuseks on ilus, peegeldumisvastane pind, mida on lihtne puhastada.
Flutex Pro on kvaliteetne siseviimistlusvärv, mille omadused muudavad selle pealekandmise lihtsaks
Lihtsus kasutamisel
Kergelt ja ühtlaselt jaotub üle kogu pinna
Kõrge tootlikkus heade värvimisomaduste säilitades

Keskkonnasõbralik profiil
Kõik Flutex Pro tootesarja tooted kannavad Skandinaavia Luige ja Euroopa ökomärgist, mis kinnitab, et värvid on ohutud nii töös kui ka ekspluateerimisel ning tagavad hea sisekliima ruumis.
Flutex Pro on uute tehnoloogiate põhjal välja töötatud seina- ja laevavärvide sari, mis võimaldab teil teha värvimistööd veelgi paremini ja pakub kliendile rahuldust

Flutex Pro seeria
Uus Flutex Pro seeria on loodud selleks, et viia seinte ja lagede värviimise kõrgemale tasemele, kasutades uusimat tehnoloogiat. Kõrgekvaliteetsetete värvide seeria vastab professionaalsete maalrite vajadustele, tõhustab tööprotsesse, tagab suurepärase lõpptulemuse: viimistletud pinnad on vastupidavad ja kliendid on tulemusega rahul. Kõik Flutex Pro tootesarja tooted on märgistatud Põhjamaade luigega ja ELi lillega, mis tähendab, et värvidel on minimaalne keskkonnamõju ja nende abiga on võimalik luua hea sisekliima.

Flutex Pro 5
Matt värv seinte ja lagede jaoks
Mittepeegeldav kate
Kõrge kattuvus

Flutex Pro 7
Vastupidav pind
Ühtlaselt pehme läige
Kõrge kattuvus

Flutex Pro 10
Siidine matt seinavärv
Eriti vastupidav pind
Kõrge kattuvus