Wood Tex ämbrid

Tulevikus Wood texi ämbrid hakatakse tootma ümbertöödeldud plastist.

Flügger püüab pidevalt vähendada oma keskkonnamõju. Seepärast katsetame praegu 50 % ulatuses ringlussevõetud plastist valmistatud värviämbreid.

Täna on meie ämbrid valmistatud 100% uuest plastikust (ehk esmasest plastist) .Kõigepealt katsetame ämbreid meie populaarse toote 04 Wood Tex Opaque peal, kuid 2020 aasta eesmärgiks on kõikide veepõhiste puiduvärvide uue tüübi ämbritesse pakendamine.

Uue tüübi ämbrite kasutamisega me vähendame uue plasti tarbimist umbes 50 000 kg võrra aastas.
Lisaks on oluline rõhutada, et uus pakend on sama vastupidav kui vana.
Plastiku tarbimise vähendamine on kooskõlas ÜRO ülemaailmse säästva tarbimise ja säästva tootmise eesmärgi nr 12 eesmärkidega.

Sellised firmad nagu Flügger aitavad kaasa süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamisele, suurendades ringlusse võetud plastiku kasutamist.

Flüggeri tegevjuht Jimmy Mortensen osutab erilise tähelepanu plastiku tarbimise vähendamisele.

” Flüggeris me tahame toetada ühiskonna jätkusuutlikku arengut ja seetõttu oleme viimastel aastatel töötanud keskkonnasäästliku suhtumist edendavate keskkonnasõbralike toodete loomise kallal ning keskendume muuhulgas ka plastiku tarbimisele,” ütleb Jimmy Mortensen ja jätkab:
– Plastiku kasutamise minimeerimiseks lõpetasime 2019. aasta juunis oma klientidele tasuta kilekottide jagamise, järgmiseks sammuks on välja selgitada, kas meie traditsioonilistele pakenditele on olemas keskkonnahoidlikumad alternatiivid.

Loodame, et meie kliendid toetavad algatust.