Detale CPH

DETALE CPH dekoratiivkrohvi leiate nüüd Flüggeri värvikeskustest

Kabric

DETALE CPH by Flügger

DETALE CPH dekoratiivkrohvi leiate nüüd Flüggeri värvikeskustest

DETALE CPH on Taani firma, mis kujundab taktiilselt meeldivaid pindu, pöörates tähelepanu detailidele. Meie eksperimentaalne lähenemine tootearenduses avab uusi väljendusvõimalusi. Meid inspireerib skandinaaviapärane disain ja looduse muutlikkus.

Iga lugu on omapärane, ükski lugu ei ole liiga suur ega liiga väike. Meie toodang sobib nii kõige väiksematele majadele kui ka suurimatele äriruumidele. Me pakume võimalusi eksklusiivsete värvide väljatöötamiseks suuremahuliste projektide jaoks.

Loomeprotsess on meile sama oluline kui tulemus. DETALE CPH-s uute ideede tekkimisel me tunnustame loovust ja improvisatsiooni. Me teame, et paljud kliendid tunnevad samamoodi, seega kaasame oma lähenemisse ” isetegemise” vaimu.

DETALE CPH toodetud dekoratiivsed pinnakatted on viimastel aastatel olnud Taani kodudes väga populaarsed, kuna nendega kaetud seintel on individuaalne ja kaunis välimus.

Vaata inspireerivaid fotosid DETALE CPH veebilehel.

KABRIC

Võime uhkusega esitleda KABRICi, tavalise värvi funktsionaalsuse ja seinakrohvi visuaalsete omadustega värvitaolise krohvi. KABRIC võimaldab hõlpsasti teha muudatusi oma kodus nii, tagades esteetilikat ja kvaliteeti.

Tänu minimaalsele tööprotsesside arvule ja lühikese kuivamisajale KABRIC-seina on võimalik ühe päevaga ära teha. KABRIC on ideaalne toode isetegijatele, mida saab kanda pindadele rulli, pintsli või spaatliga.

KABRIC on uuenduslik alternatiiv tavapärastele seinte viimistlusmaterjalidele. Valige traditsioonilisele skandinaavia stiilile omaste heledate värvide vahel või ruumile ainulaadse ilme andvate sügavate, rikkalike toonide vahel.

Allpool tutvustame teile kõiki värve ja värvide pealekandmisviise.
Nimi KABRIC tuleneb ingliskeelsest sõnast ‘kangas’. KABRICi abil saate sellise pinna, mille puudutades tekib tunne, et sein on tekstiiliga kaetud.

KABRIC’i võib kanda pinnale pintsli või spaatliga, sõltuvalt teie oskustest ja valitud tehnikast. Nende kahe pealekandmismeetodiga võib saavutada erinevaid tulemusi, kuid mõlemad võimaldavad saavutada võrreldamatuid muudatusi ja sügavust.

Spaatli-tehnika

Spaatli tehnika

Pintslitehnika

Pintslitehnika

Värvid

Värv pole lihtsalt värv, see mõiste on laiem. Värvid loovad atmosfääri, tekitavad emotsioone ja kujundavad ruumi. DETALE’i värvid on hoolikalt välja töötatud ja valitud sadade värvide hulgast.

Just pisidetailid loovad erinevusi ahvatlevate värvide ja nende värvide vahel, mis ei köida tähelepanu ja ei tekita uudishimu. See tunne on subjektiivne ja määratlemata, kuid me eelistame neid värvinüansse mis tuletavad meelde s inimloomuse imelisust.

Linen

Linen

Dusty Dawn

Dusty Dawn

Silver Fox

Silver Fox

Copengrey

Copengrey

Coal

Coal

Cava

Cava

Sand

Sand

Flax

Flax

Hazel

Hazel

Cool Cocoa

Cool Cocoa

Unity

Unity

Big Apple

Big Apple

Kale

Kale

Green Day

Green Day

Aqua

Aqua

Denim

Denim

Metallica

Metallica

Storm

Storm

Marine

Marine

Mellow

Mellow

Light Lavender

Light Lavender

Sakura

Sakura

Mulberry

Mulberry

Purple Rain

Purple Rain

Golden Eye

Golden Eye

Camel

Camel

Fall

Fall

Bloody Mary

Bloody Mary

Maroon

Maroon

Evergreen

Evergreen


Nōuanne: Mida tumedam on värv, seda elavamad ja ilmekamad on tekstuurid. Kui soovite luua silmapaistva ja ainulaadse interjööri, soovitame valida tumedama värvi


Nii valmib KABRIC-sein

Allpool leiate vastused sageli esitatavatele küsimustele ja tootjapoolse kasutusjuhendi, milles sisalduvad vajalikud teadmised ettevalmistustööde kohta, materjali pealekandmise viisidest ja vajalikkest töövahenditest.

Video materjali pealekandmisest.

KABRICi ostmine

Kabric
KABRIC Topcoat

Nōuanne: Toonitud KABRICi säilivusaeg on piiratud. 3 kuni 4 kuu möödumisel võib toode riknema hakata. Seetõttu soovitame valida ostuaega lähtudes teie renoveerimisprojekti algusest.