Flügger Sealer, non-drip- aluskrunt, (mittetilkuv krunt)

13.1045.25

Flügger Sealer non-drip- aluskrunt, mittetilkuv, on akrüülil põhinev siduv krunt ja on eriti headenakkeomadustega. Toode on sinaka tooniga, kuid kuivabläbipaistvaks.On leelistele inertne ja tagab tõhusa nakkuvuse kapisut kriidistunud ja imavatel pindadel.Flügger Sealer, non drip on märgistatud Euroopa ökomärgisega (Ecolabel).

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Flügger Sealer non drip- aluskrunt,mitte-tilkuv.

TootekirjeldusLiik: akrüül- emulsioon aluskrunt.Flügger Sealer non-drip- aluskrunt, mittetilkuv, on akrüülil põhinev siduv krunt ja on eriti headenakkeomadustega. Toode on sinaka tooniga, kuid kuivabläbipaistvaks.On leelistele inertne ja tagab tõhusa nakkuvuse kapisut kriidistunud ja imavatel pindadel.Flügger Sealer, non drip on märgistatud Euroopaökomärgisega (Ecolabel).Registreeritud Põhjamaade ökomärgisega BuildingProducts Database toodete nimistus, mida võibkasutada hoonete Nordic Swan Ecolabel`ga hooneteviimistlemisel.Toote kasutamineSobib kasutamiseks sisetöödel. Ehitusmaterjalide;näiteks krohvi, papi, kergbetooni, liiv-lubitelliste, plaatide, tsementkiud-plaatide ja muudematerjalide eeltöötlemisel.Aluspind peab olema puhas, kuiv, tugev ja sobilikultette valmistatud.Pinna ettevalmistaminePuhastada tugevalt kriidistunud pinnad.Katta ühtlase kihina suure harja või rulliga. Pärasttöötlemist ei tohi töödeldud pind olla läikiv.Tavaliselt ei tule lahjendada, kuid võib lahjendada1: 1 veega enne tapeetimist ja töödelda eelnevalt(kergelt) imavaid pindu, näiteks krohvipindadekruntimisel saab vajadusel kohaldada tavalist aednikusurvepihustit.NB! Kui vana tapeet või seinakate eemaldatakse jaasendatakse uuega ning kruntida tuleb liimi jääkidepeale soovitame kasutada Flügger Combi Primer´t.Vajaduse korral tuleb sellisel juhul pikendada kuivamiseaega

 

Tehnilised andmed

Tihedus: 1,03 kg / lKuivaine: Kaal%: 13 vol. %: 11
Katvus: 3-7 m² / l sõltuvalt pinnast ja
kasutamisee
meetodist
Temp. Pealekandmisel min.:
+ 5 ° 100
Max õhuniiskusega 80% RH
Kuivamisaeg temperatuuril 20 ° 100, 60% RH:
Puutekuiv:1 tund
Ülevärvimise intervall värvimisel: 1 tund
Tapeediga katmisel: 3 tundi
Kokku heitkoguste Vt EN16000-9: 2006: <10 mg / m²h
pärast 28
päeva
Lahjendamine: vesi
Tööriistade puhastamine: vesi
Hoiustamine: külmakindlas ruumis, tihedalt suletuna
Vaata lisateavet sildil ja juhiseid www.flugger.com

Ecolabel - Põhjamaade ökomärgis
Registreeritud Põhjamaade ökomärgistus Valge Luik

Registreeritud Põhjamaade ökomärgistusega ehitustoodete andmebaasis toodete all, mida võib kasutada luigemärgiga hoonetes.

Omadused

Flügger rulliga peale kantavad varvid
H2O tööriistade puhastamine veega

Sobib kasutamiseks järgmistes ruumides

Pakendi suurus:

3L, 10L